ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

Direksiyon hakimiyetinizi artırmak ve daha güvenli sürüş tekniklerini öğrenebilmeniz için özel direksiyon dersi veriyoruz.

RANDEVU : Direksiyon dersleri sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden kursumuzu arayarak randevu alınarak proğram dahilinde yapılır.
DERS SAATLERİ : Her gün sabah 08:30 ile akşam 20:00 saatleri arası direksiyon eğitimi verilmektedir. Bu saatler içerisinde size uygun zamanı seçip bizimle programlama için yeterlidir.
EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah Ankara trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdir. Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergahlarda da eğitim verilir.
Örneğin; Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.
EĞİTİM ARACI : Eğitim araçlarımız Manuel (Düz vites) ve otomatik vites CİLO 4’dür.
NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Öğrenmek kişiden kişiye farklılık gösterebilir ancak ortalama olarak yaklaşık 10 saatlik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz. Son dersleriniz kendi aracınızla yapılacaktır. Bundan sonra süreç sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.
DİREKSİYON EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER : Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz bu konuda 10 yıldır şehir içinde özel direksiyon dersi verme konusunda tecrübeye sahiptirler.Ve hepsinin Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgeleri vardır. Tercihe göre BAY-BAYAN U