2014 yılında “En yeni araç eğitim teknolojilerini kullanarak kurisyerlerine Türkiye standartlarında profesyonel sürüş eğitimi sunmak” ilkesiyle yola çıkan Eryaman Angora Sürücü Kursu, geçen 2 yıllık süreçte Türkiye’de, önde gelen sürücü kursları arasına girmeyi başarmıştır.

8 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli sürüş eğitim politikasını kendi altyapı hizmetleri ile geliştiren Eryaman Angora Sürücü Kursu, 2014 yılında Türkiye’de ilk kez kursiyerlerine özel rahat ulaşım imkanı sunup kapıdan kapıya hizmet vermektedir.

Ortaya koyduğumuz bu çabalarda en büyük desteği yine siz değerli kursiyerlerimizden gördük.
Tecrübeli, dinamik ve güler yüzlü ekibimiz ile Eryaman Angora Sürücü Kursu olarak size sürücü belgesi alacağınız tüm yollardan, eğitim ve saygımız sayesinde başarı ve güven ile geçmenizi sağlıyoruz. Günümüzde sürücü belgesi almanın kolay ve usulsüz yolları tüm insanlığa bu işin vicdani boyutunu unutturmakta bu mevzunun hafife alınması ise biz eğitimcileri çok üzmektedir. Hak etmek emek ister. Gerçek başarı emekle hak edilendir.

Kurucumuz 1983 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 2012 yılında özel sürücü eğitimi vererek katettiğim yolda sürüş deneyimlerimi kursiyerler ile paylaştı. 2014 yılında kazandığı tecrübe ve bilgi birikimi ile Eryaman Angora Sürücü Kursunu hayata geçirip;  genç, dinamik ve kaliteli kadrosuyla siz değerli kursiyelerimiz ile buluşturdu.

*Amacımız tüm hava koşullarında sizlere kaliteli, güvenli sürüş eğitimi verebilmek ve sizi bu konuda en üst seviyeye çıkarmaktır.